Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 365 dies

Dissabte, 29 de Gener de 2022

PreBenjamí CCAE a les 10:30 h.

Navata C.F. - L'Escala F.C.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Esplais F.C.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Roses City

Diumenge, 30 de Gener de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Quart U.E.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 12:30 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Dimecres, 02 de Febrer de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 18:30 h.

Navata C.F. - Banyoles C.E.

Dissabte, 05 de Febrer de 2022

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:45 h.

Bàscara F.C. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 12:00 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

PreBenjamí CCAE a les 12:00 h.

Navata C.F. - Figueres F.E.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Juncària C.E.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Borrassà F.C... - Navata C.F.

Diumenge, 06 de Febrer de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Bisbalenc At. - Navata C.F.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 11:45 h.

La Jonquera U.E... - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Viladamat C.F.

Dissabte, 12 de Febrer de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Sant Pere Pesca...

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 10:00 h.

L'Escala F.C. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Diumenge, 13 de Febrer de 2022

PreBenjamí CCAE a les 10:00 h.

Vilajuiga F.E. - Navata C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Sant Feliu Guix...

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Juncària C.E.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 12:30 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:15 h.

Verges C.F. - Navata C.F.

Dissabte, 19 de Febrer de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:15 h.

Bàscara F.C. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - L'Escala F.C.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 12:00 h.

Penya Unionista... - Navata C.F.

PreBenjamí CCAE a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Base Empordanet...

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 19:30 h.

Peralada C.F. - Navata C.F.

Diumenge, 20 de Febrer de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Cistella C.F. - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Sant Pere Pesca...

Dimarts, 22 de Febrer de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 18:45 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Dissabte, 05 de Març de 2022

PreBenjamí CCAE a les 11:30 h.

Llançà C.E. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 12:00 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 17:00 h.

Borrassà F.C... - Navata C.F.

Diumenge, 06 de Març de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 10:00 h.

Llançà C.E. - Navata C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Palafrugell C.F...

Cadet 2ª Div. G.6 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Palau Saverdera...

Dissabte, 12 de Març de 2022

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Porqueres U.E.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 12:30 h.

Olot Fundació ... - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:30 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Diumenge, 13 de Març de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 10:30 h.

Monells A.E. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - Palau Saverdera...

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Alt Empordà Vi...

Dissabte, 19 de Març de 2022

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 09:30 h.

Banyoles C.E. - Navata C.F.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Penya Unionista...

PreBenjamí CCAE a les 12:00 h.

Navata C.F. - Esplais F.C.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Fortià C.E.

Diumenge, 20 de Març de 2022

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 10:30 h.

Marca de l'Ham - Navata C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Base Empordanet...

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Dissabte, 26 de Març de 2022

PreBenjamí CCAE a les 10:00 h.

L'Escala F.C. - Navata C.F.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Figueres U.E.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 13:00 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Diumenge, 27 de Març de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

L'Escala F.C. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - Juncària C.E.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:30 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 12:15 h.

L'Escala F.C. - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Bàscara F.C.

Dissabte, 02 d´Abril de 2022

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 11:00 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 12:30 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

La Jonquera U.E... - Navata C.F.

Diumenge, 03 d´Abril de 2022

PreBenjamí CCAE a les 10:00 h.

Figueres F.E. - Navata C.F.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

A.E.Ripollés RETIRAT
Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Borrassà F.C...

Dissabte, 09 d´Abril de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 11:45 h.

Porqueres U.E. - Navata C.F.

PreBenjamí CCAE a les 12:00 h.

Navata C.F. - Alt Empordà Vi...

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Peralada C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 19:30 h.

Peralada C.F. - Navata C.F.

Diumenge, 10 d´Abril de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Juncària C.E. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - Base Roses C.F....

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Pals Atlètic

Dissabte, 23 d´Abril de 2022

Infantil A 2ª Div. G.11 a les h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 10:00 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Sant Pere Pesca...

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Cistella C.F. - Navata C.F.

Diumenge, 24 d´Abril de 2022

PreBenjamí CCAE a les 09:30 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - L'Escala F.C.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Baix Ter E.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

Dissabte, 30 d´Abril de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 11:45 h.

Bàscara F.C. - Navata C.F.

PreBenjamí CCAE a les 12:00 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 12:00 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

CE Empuriabrava Castelló RETIRAT
Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Penya Unionista...

Diumenge, 01 de Maig de 2022

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 09:30 h.

Navata C.F. - Peralada C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 09:30 h.

Banyoles C.E. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:30 h.

Navata C.F. - Fortià C.E.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Empuriabrava C....

Dissabte, 07 de Maig de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Peralada C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Olot Fundació ... - Navata C.F.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:00 h.

Bisbalenc At. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:30 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 17:00 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Diumenge, 08 de Maig de 2022

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:00 h.

Llançà C.E. - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 17:30 h.

PortBou C.E. - Navata C.F.

Dissabte, 14 de Maig de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 11:00 h.

Peralada C.F. - Navata C.F.

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Baix Ter E.F.

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 15:00 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 19:00 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Diumenge, 15 de Maig de 2022

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 09:00 h.

Navata C.F. - Fortià C.E.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Bellcaire FC

Dissabte, 21 de Maig de 2022

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Figueres U.E.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

Navata C.F. - Base Empordanet...

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 12:15 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 16:00 h.

Navata C.F. - Figueres U.E.

Diumenge, 22 de Maig de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Atletic Banyole...

Cadet 2ª Div. G.6 a les 10:00 h.

La Jonquera U.E... - Navata C.F.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 17:00 h.

Bisbalenc At. - Navata C.F.

Dissabte, 28 de Maig de 2022

Infantil B 2ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Llançà C.E. - Navata C.F.

Infantil A 2ª Div. G.11 a les 11:30 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Juvenil 2ª Div. G.6 a les 19:15 h.

Roses City - Navata C.F.

Diumenge, 29 de Maig de 2022

Benjamí 1ªDiv. G.23 a les 10:00 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Aleví 1ª Div. G.12 a les 10:45 h.

Quart U.E. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.6 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Esplais F.C.

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Roses City

Diumenge, 05 de Juny de 2022

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

Diumenge, 12 de Juny de 2022

Amateur 3ª Cat. G.17 a les 16:00 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.